KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423214
nr 1742 3214
Jaques Eitel, "Azay le Rideau", Val de loire. Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:15:54
24/11 16:18:32